Otsi

Uudised

 Uudised (15)Uudiste arhiiv

08/04/2014 10:15  IV Audruranna Karika II etapp takistussõidus
Seekord osalesime Sassi Tallis ainult takistussõidu võistlustel, kuna koolisõidu võistlused kattusid Resta Karikasarjaga. 
Esimeses arvetuses osale Lii Urb Trixiega, sõit läks kuni seitsmenda takistuseni hästi, kuid siis kadus Liil tasakaal ja tuli kukkumine. Seetõttu langes ta üldarvestuses kolmandalt kohalt üheksandaks. Sellest hoolimata on igati tubli tulemus ja loodame viimasel etapil anda endast parima!
Vaike ja Roseta osalesid 75 parkuuris, kus saavutasid auhinnalise neljanda koha ja koheselt on ĂĽldarvestuses viiendad. Esimest etappi Vaike Rosetaga ei sõitnud, kui kõik läheb hästi siis osalevad nad ka viimasel etapil. 
Kolmandas parkuuris 85 kõrgusel võistlesid Kerli, Ann ja Merit. Meritile ja Pattayale oli see esimene võistlus koos, Pattayale ĂĽldse teine võistlus kogu elu jooksul. Esimeses osas oli puhas sõit, kuid teises osas läks suure pabina tõttu rada meelest ja langeti võistlustelt välja. 
Ann ja Kerli tegid Priidikuga puhta sõidu nii esimeses kui ka teises osas. Seekord olid ponid Priidikust kiiremad, tulemuseks 13 ja 14 koht. Ăśldarvestuses on Kerli viies. 
Viimane etapp toimub 11 mai, seega pöidlad pihku!
Kerli sõit https://www.dropbox.com/s/qux9qffhv5z0940/CAM00203.mp4

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Massu Ratsaklubi 2012
Koduleht Elitec'st