Otsi

Uudised

 Uudised (15)Uudiste arhiiv

12/04/2014 18:18  Massu Karikasarja V etapp
12.04 toimus Massu Karikasarja V etapp. Seekord olid meil kĂĽlas ka tublid ratsutajad Valgeranna Tallist koos nelja hobusega.
Osalejaid oli erakordselt palju, kolme ala peale kokku oli starte 26
Esimeses parkuuris oli kõige tublim Lii Pattayal, teise koha saavutas Kristel Peet (Valgeranna) hobusel Larfield, kolmas oli Kristiina Annal, neljas Raili Ronal, viies Regina (Vageranna) hobusel Beautiful Dreamer, kuues Marina Annal, seitsmes Marlene (Valgeranna) hobusel Vapper, kaheksas Marjana Martsipanil, ĂĽheksas Anett ja Trixie, ja kĂĽmnes Pilleriin samuti Trixiel. Kõik ratsanikud ĂĽletasid end ja tegid puhtad ja ilusad sõidud. 
Karikasarja arvestuses oli seekord võidukas Kerli Priidikul, kellel ainsana õnnestus parkuur läbida vigadeta, teise koha saavutas Eva Make My Dayl, kolmas oli Kristel (Valgeranna) Larfieldil, kellel poole parkuuri pealt jalus kadus, kuid sellest hoolimata sõitis vapralt lõpuni. Neljanda koha said Regina ja Beautiful Dreamer, viiendad olid Janely ja Ravita, kuuendad Vaike ja Roseta, seitsmes koht kuulus Lii ja Trixile, kaheksas oli Anna-Maria ja Priidik, ĂĽheksandaks tulid Marlene ja Vapper ja 10-11 koht kuulusid Trinityle ja Annaliisile. 
Karikasarja punkte kogusid ainult Massu Ratsaklubi ratsanikud ja punktid jagati järgnevalt:
Kerli 15p, Vaike 13p, Lii 11p, Anna-Maria 9p, Annaliis 7p ja Trinity 5p.
Peale viiendat etappi on edetabel järgmine:
Kerli 67p
Vaike 54p
Lii 45p
Annaliis ja Trinity 41p
Anna-Maria 40p.
Järgmine etapp toimub eeldatavalt 24 mai. 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Massu Ratsaklubi 2012
Koduleht Elitec'st