Otsi

Uudised

Uudised (15)Uudiste arhiiv

16/06/2014 22:26  Resta Karikasarja VII etapp

Vahepeal on viimaste etappide kajastamine vahele jäänud, võib vaid niipalju öelda, et oleme usinalt kohal käinud ja endast parima andnud. VI etapp toimus Tallinnas, Veskimetsa ratsaspordikeskuses. Osalejaid oli väga palju ja rada parajalt keeruline, ĂĽks kollim takistus oli ka välja pandud. Martsipan ja Anna-Maria lõpetasid 40 võistluspaari seas 16nda kohal, mõlemas osas puhtad sõidud, ainult kiirusest ja pöörete täpsusest jäi puudu. Takistus nr 3 sai Trixile saatuslikuks, tundus liiga hirmus hĂĽppamiseks ja Vaike lõpetas võistluse kahe tõrkega.
Sel pĂĽhapäeval aga võistlesime Kukrumäel. Koht iseenesest on juba super, väga hea plats, hea meeskond. Ka õhkkond oli sõbralik ja kodune ning parkuur oli väga väga hea.
Esimeses arvestuses luges ainult puhas sõit, seega kõik kes läbisid raja veatult said ka auhinna. Vaiket ja Trixit vaadates hoidsin hinge kinni. Nii poni kui ka ratsanik on tegelikult väga noored ja kogemusi ĂĽsna vähe. Viimastel võistlustel ei ole Trix kõige enesekindlam olnud ja lootsin, et Vaike suudab teda nii palju julgustada, et ta end hästi tunneks.
Peale Veskimetsa võistlusi tegime kodus krossitrenni, et Trixile enesekindlust ja särtsu juurde anda, võin öelda, et see tasus ära.
Puhas sõit, korralikud pöörded ja ratsanik tõesti andis 110% !
Anna-Maria ĂĽritas ka endast parimat anda, pöörded olid ilusad ja tempo hea. Martsipan oli keskendunud ja samuti andis endast maksimumi, kahjuks pööre viimasele takistusele jäi liiga väikseks ja tuli tõrge. Mis seal ikka, mõnikord lihtsalt ei vea.
Ootame huviga karikasarja edetabeli uuendust, hetkel on Vaike 12 ja Anna-Maria 10-11.