Hobusetalli võimalused hobuseomanikele

Uue hobusetalli sisevaade neli hobust vaatavad oma boksist välja.Pakume hobuste pidamise osas erinevaid lahendusi, et võimalikult täpselt vastata hobuseomanike soovidele. Allpool on välja toodud 4 erinevat paketti. Lühidalt oludest: Tall on väga ruumikas, valgusküllane, kaasaegne (renoveeritud 2017 suvel) ja mugav, kus on olemas 23 boksi suurusega 3 x 3m, hobuste pesuboks, hobusetekkide jm tarvete pesuruum, söödaruum, sadularuum ja puhkeruum. Puhkeruumis on riidekapid, kööginurk ja duširuum. Inimestele mõeldud ruumides on põrandaküte. Tallis on avalik tasuta Wifi.

Hobuste kopeldamiseks on looduslikud karjamaad, kus varju pakuvad puud ja põõsad, koplites on automaatjooturid, mis tagavad pidevalt vee kättesaadavuse ka miinuskraadidega. Hobuste karjatamiseks on 20 ha maad kopliteks jaotatud. Talvel söödame hobuseid vastavalt hobuse vajadustele kas piiramatu heinaga, võrgus oleva heinaga või siloga.

Hobuste treenimiseks on olemas kaks liivaplatsi suurustega 30 x 65m ja 20 x40m, lisaks maneež suurusega 18 x 38m, mis võimaldab hobuste aastaringset treenimist. Meie talli külastavad regulaarselt nii sepp, hobuste hambaarst, füsioterapeut, kui ka veterinaar ja lisasöödavarustaja. Lisaks tegutseb huvikool Massu Ratsaspordikool ja käivad regulaarselt külalistreenerid. Ratsutamisõpet pakume ka täiskasvanutele ning ratsutada on võimalik ka huvikooli väliselt. Korraldame kevadest sügiseni erinevaid ratsavõistlusi, nii ratsaliidu siseseid kui ka kalendriplaaniväliseid.

Samuti on teretulnud teiste tallide ratsanikud kasutama meie maneeži, krossirada ja platse.

 

Pakett 1

Hind: 80 € + km

Hobune elab 24 h õues, ratsakompleksi ehitisi ei kasuta. Sobib näiteks noorhobustele, keda veel ei ratsastata või pensionipõlve pidavale hobusele. Samuti hobustele, kes võiksid tervislikel põhjustel elada ainult väljas. Hinna sees on hein (suvel rohukoppel) ja soolakivi. Omanik toob hobusele vajadusel lisasööda, ravimid ja varustuse (tekid, maskid, vms). Lisatasu eest: lisasöötade andmine, hobuse veterinaarile, sepale jne. näitamine, tekkide vahetamine. Pakume ka eraldi kopleid, hobustele, kes mingil põhjusel ei soovi olla suures karjas  - Hind  90 € + km.

 

Pakett 2

Hind: 120 € + km

          100 € + km  (vana tall)

Hobune elab 24 h õues. Omanik saab alati tuua hobuse boksi trenniks/hooldamiseks jne. Boksi hinna sisse kuulub hein (suvel rohukoppel), soolakivi, kaer/oder. Võimalik kasutada pesuboksi, söödaruumi, sadularuumi, puhkeruumi ja duširuumi. Lisatasu eest: lisasöötade andmine, võimalik kasutada väliplatse, krossirada ja maneezi, osaleda grupitundides või võtta individuaaltunde; tellida hobuse näitamist sepale/veterinaarile/jne, tekkide vahetamine. 

 

Pakett 3

Hind: 180 € + km 

          150 € + km (vana tall)

Hobune ööbib tallis, päeval on võimalikult kaua õues.Paketi hinna sisse kuulub hein (suvel rohukoppel), soolakivi, kaer või oder. Hobuste bokse puhastatakse minimaalselt 5 päeva nädalas. Õueskäimine toimub vastavalt omaniku soovile - hobune üksi või väikeses karjas. Tekkide vahetamine on hinna sees. Võimalik kasutada pesuboksi, söödaruumi, sadularuumi, puhkeruumi ja duširuumi. Lisatasu eest on võimalik kasutada väliplatse, krossirada ja maneeži, osaleda grupitundides või võtta individuaaltunde; tellida hobuse näitamist sepale/veterinaarile/jne; tellida lisasöötade andmist.

 

Pakett 4

Hind: 300 € + km

Hobune ööbib tallis. Kõik talliteenused ja ratsutamisteenused on hinna sees, va eratrenn. Grupitrennides osalemise arv piiramatu. Boksihinna sees: hein, soolakivi, kaer/oder. Lisasööda andmine omanikuga kokkuleppel hinna sees. Lisasööda eest tasub omanik. Vet.arsti teenused, värkimine jms. teenused on omaniku kanda.