Massu Ratsaspordikool

Tüdruk ratsutab hobusel

Alates 1. oktoobrist 2017 alustas Massu Ratsaklubi juures tegevust Massu Ratsaspordikool. Sellise nimega huvikool sai Haridus- ja Teadusministeeriumilt koolitusloa 10.05.2017 ja on leitav siit. Massu Ratsaspordikooli õppekava on üles ehitatud Eesti Ratsaspordi Liidu raamõppekava aluseks võttes. Õppekavas on välja toodud muu hulgas 3 ratsutamistaseme oskuste kirjeldused ja teooriatundides käsitletavad teemad. Põhjalikumalt saab õppekavaga tutvuda siin ja kooli põhikirja vaata siit.  Massu Ratsaklubi ja Massu Ratsaspordikooli trennid toimuvad koos, kuid vaid Ratsaspordikooliga liitunud lapse vanem saab tulumaksutagastust. Koolivaheaegadel õppetööd ei toimu, va. erandjuhud. 

Ratsaspordikoolis kehtib kuutasu 50*/100 eurot, mis sisaldab 4 trenni + 1 teooriat (1,5h). Kui laps käib kuus rohkem kui 4 trenni, siis iga lisatrenni eest tasub vanem 10*/20 eurot. Arve saabub lapsevanemale järgmise kuu 10. kuupäevaks. Juhul kui laps ei saa käia 4 trenni kuus, on tal õigus need järele teha 2 kuu jooksul. Enne liitumist pakume lastele tasuta proovitrenni. Siis on kindel kas laps tõesti soovib ratsutamisega tegelema hakata. Lisaks ratsutamisele õpivad lapsed hobuste eest hoolitsemist ja nende järelt koristamist, sest tegevused on lahutamatult ratsutamisega seotud.

*Lääneranna vallavalitsuse garantiikirja olemasolul.

Huvikooli registreerumine

Huvikooli klassiruum

Kui lapsevanem soovib registreerida oma lapse huvikooli, tuleb täita liitumisavaldus ja saata see info(ät)massuratsaklubi.ee. Huvikooliga saab liituda aastaringselt. Samuti saab alustada vallast huvihariduse toetuse taotlemist kogu kooliaasta vältel. Tere tulemast!