16
Jun
Massu
6-päevane laager edasijõudnud ratsutajatele. Laagri hind 550.-

21
Jul
6-päevane laager edasijõudnud ratsutajatele. Laagri hind 550 eurot.

18
Aug
6-päevane laager edasijõudnud ratsutajatele. Laagri hind 550 eurot.

Edasijõudnute ratsalaagrid

Edasijõudnute laagris ratsutavad lapsed 2 x päevas ratsaplatsidel, krossirajal, maastikul. Igal lapsel on laagri jooksul oma hobune, kelle määrame laagris vastavalt lapse ja hobuse sobivusele. Lisaks: 

 • 4 h ratsamatk mere äärde + ratsutamine meres + fotosessioon + piknik,
 • hobuste make-over (iga laps saab oma hobuse ilusaks teha kasutades glittervärve jms),
 • meisterdame,
 • teeme ratsaorienteerumist,
 • sõidame vankriga,
 • värvime hobuste koplit ümbritsevat aeda,
 • teeme maastikul matka koos hobustega Massu ümbruse metsades ja heinamaadel - uued, põnevad matkarajad!
 • erinevad tegevused hobustega - üllatus!
 • teeme maalingu talli seinale,
 • käime ujumas 1-2 x päevas (hea ilma korral),
 • teeme lõkkeõhtu ja maastikumängu,
 • mängime võrkpalli, sulgpalli ja teisi vahvaid mänge,
 • teeme lastest laagri jooksul palju pilte,
 • iga laps saab kaasa Massu Ratsaklubi roseti.

Selles laagris on lastel 2 ratsatrenni päevas (va merematka päeval). Laagrisse võib tulla ka oma hobusega. Trenne tehakse võimalikult mitmekesiselt - 2 ratsaväljakul (halva ilmaga maneežis), krossirajal (kui laste oskused on vastavad, lapsed seda soovivad ja pinnas on sobiv) ja maastikul. Trennid: hüppe-, ratsastus-, hobuste vahetus, sadulata, mängime hobupalli, "kauboisid ja indiaanlasi" jne, jne. Viimasel laagripäeval toimub treeningvõistlus, kus hüpatakse jõukohast parkuuri (ei ole kohustuslik) või tehakse teatevõistlusi. Laagri jooksul teeme ka tallis heakorratöid, puhastame varustust, jms.
Lingi koos laagripiltidega saadame samale meiliaadressile, kuhu saatsime ka arve.

Laager algab õhtul kell 18.00 laste saabumisega ja lõpeb õhtul kell 18.00 ärasõiduga. Täpse laagrikava saadame vanematele 1 nädal enne laagri algust meilile.

Ratsalaagri info

Toitlustus on 4-5 x päevas Massu mõisas/laagri köögis.

Ööbimine talli kohal asuvates laagritubades (6 magamistuba). Voodiriided, tekid-padjad on olemas. Laagritubades on olemas duširuumid. 

Kaasa ilmastikule vastav riietus ja jalanõud (ratsutamiseks, matkamiseks, ujumiseks, vaba aja sportlikeks tegevusteks). Kaasa pesemisasjad, sääsetõrjevahend, päikesekreem + peakate, päikesepõletuse SOS kreem, plaastrid (vajadusel ravimid), taskulamp. Veidi taskuraha, kui satume poodi.

Saabumine 

{googleMaps lat=58.653490 long=23.614259 label="Massu "}

Oleme alati valmis ka lastele bussile vastu minema ja bussile viima laagri lõppedes – kui selleks vajadus on. Meile lähimad bussipeatused on Kõmsi ja Virtsu.

NB! Haigeid lapsi laagrisse vastu ei võeta. Laagri jooksul haigestunud lapsele tuleb vanemal järele tulla 6 tunni jooksul.

Laagri osalustasu

550 eurot (6 päeva)

Peale registreerumist saate e-mailile arve (arveid saadetakse välja 1 x kuus, seetõttu võib see viibida), mille alusel palun tasuda 30% laagri osalustasust, et broneerida koht. Palun ülekande selgitusse märkida LAPSE NIMI JA ARVE NR. Sama arve alusel tuleb tasuda ülejäänud summa infomeilis märgitud kuupäevaks - palun tähtaegadest kinni pidada! 30% osalustasu ei kuulu tagasimaksmisele kui laps laagrisse ei tule.

Lapsevanema luba

NB! Laagrisse tulles peab lapsel olema kaasas vanema allkirjastatud LAPSEVANEMA LUBA

Selle võib saata ka vähemalt 1 päev enne laagri algust digiallkirjastatult e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.